Polityka prywatności

Od 25 maja 2018 obowiązuje Ogólne Rozporządzenie Ochrony Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Dlatego informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych na naszej stronie internetowej.
Administratorem Twoich danych jest KESSEL Ireneusz Czarnecki z siedzibą w Płońsku przy ul. Hiacyntowej 10. Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszej strony internetowej.

Dane, które przetwarzamy to zanonimizowane informacje związane z sesją użytkownika korzystającego z naszej strony internetowej. Obejmuje to małe pliki, tzw. ciasteczka, które umieszczane są na komputerach odwiedzających, oraz informacje takie jak czas trwania odwiedzin, rodzaj przeglądarki, itp. Przetwarzamy także dane wysłane przez formularz kontaktowy.
Zgodnie z obecnym stanem prawnym, Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania, gdy wystąpią ze stosownym żądaniem.
Masz prawo żądać dostępu do swoich danych, ich aktualizacji, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Możesz także m.in. zażądać usunięcia Twoich danych, zgłosić sprzeciw lub skargę do organu nadzorczego.

Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu świadczenia usług, w tym analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa. Podstawą prawną dla tej czynności jest uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Naciśnij przycisk “zgadzam się” jeśli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych na naszej stronie WWW, w tym także zbieranych plikach cookies przez nas i naszych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie) przez KESSEL Ireneusz Czarnecki. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją wycofać w dowolnej chwili.